Jsme autorizovaná lakovna 3M. Provádíme ruční lakování, využíváme nejmodernější prostředky a kvalitní barvy Sikkens a Lesonal.
Našim zákazníkům nabízíme kompletní lakýrnické a karosářské opravy s více jak 20letou zkušeností.


 • Kompletní přelakování celého vozu
  Vozidlo kompletně zbavíme koroze, opravíme poškozená místa a nedostatky. Vozidlo a jednotlivé díly následně připravíme na lakování. Po domluvě se zákazníkem objedáme nové doplňky či náhradní díly, čímž vozidlo po dokončení získá kompletně nový vzhled a povrchovou odolnost na mnoho let. Ochrana dutin u každého nalakovaného dílu je samozřejmostí.

  Obrázek - Kompletní přelakování celého vozu
 • Lehké opravy laku a zbavení koroze
  Provádíme drobnější opravy laku často bez nutnosti nastříkat celý díl. Jedná se o formu tzv. lakového rozstřiku, kdy se poškozené místo opraví a následně se nanese lak, který se později rozleští a splyne s původním lakem na zbytku dílu.

  Obrázek - Lehké karosářské opravy
 • Leštění a údržba zašlého laku
  Díky moderním leštícím prostředkům zbavíme lak zašlosti a dodáme mu zbrusu nový vzhled. Leštěním opravíme také lehké škrábance bez nutnosti stříkání, čímž se zároveň předchází oxidaci a korozi laku. Po leštění dostane lak ochranný film, který vydrží vůz chránit vůči přírodním vlivům po několik dalších měsíců a díky naprosté hladkosti povrchu usnadní budoucí čistění.

  Obrázek - Leštění zašlého laku
 • Opravy plastových a plechových dílů
  Opravujeme prasklé nebo pomačkané plastové nárazníky kvalitními lepidly a výstužemi. Opravené místo je pevnější vůči další námaze. Rovněž provádíme opravu plechových dílů prověřenými klempířskými technikami.

  Obrázek - Opravy plastových a plechových dílů
 • Přesná detekce a míchání odstínu
  Moderními přístroji přesně určíme a namícháme odstín barvy. Nabízíme také míchání barvy do sprejů či opravných lahviček na počkání.

  Obrázek - Přesná detekce a míchání odstínu
 • Ostatní lakování
  Mimo autokaroserie lakujeme také nejrůznější druhy zakázek, od motorek a jízdních kol až po reklamní plochy, nábytek, plastová okna a další.

  Obrázek - Ostatní lakování
 • Mytí karoserie
  Na vnější mytí vozu disponujeme kvalitními vysokotlakými tryskami a výbornými čistícími prostředky, které dodají vašemu vozu opět lesk. Precizní čištění disků kol je samozřejmostí.

  Obrázek - Mytí karoserie
 

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás!

+420 777 00 48 48 petrkroa@seznam.cz

Autoslužby Petr Kroa © 2024